Son Dakika
Kartalspor'a 6 Puan Silme Cezası Gelebilir

Kartalspor'a 6 Puan Silme Cezası Gelebilir

Kartalspor Kulübü’ne FİFA’dan gelen çağrı şok etkisi yarattı. Kulüp Çarşamba gününe kadar 25 bin dolar ödemez ise küme düşürülebilir.

Kartalspor son 2 haftada aldığı 6 puan ile düşme potasında dengeleri ters çevirdi. Kalan 2 maçta da alınacak puanlar ile ligde kalacağına inanılan Bordo Beyazlılara bu kez yurt dışından öyle bir haber geldi ki herkes şoke oldu.

Kartalspor’un 6 puanı silinebilir!

Kartalspor formasını 2008-2009 sezonunda giyen ABDOULAYE DIAKHATE’nin alacağı için TFF’ye yazı yazan FİFA, alacağın Çarşamba gününe kadar ödenmesini istedi. FİFA toplamda 25 bin dolar olan alacağın ödenmemesi halinde ilgili hükümlerin uygulanmasını da yazısında bildirdi. Talimatlara göre, bu ödeme yapılmazsa Kartalspor’un 6 puanı silinecek. Şimdi Kartalspor’un bu ödemeyi yapması bekleniyor. Ekonomik sıkıntılara rağmen sezon içinde tüm önceliği futbol takımına veren ve primleri aksatmamaya özen gösteren yönetimin bu hesapta olmayan ödeme karşısında zor durumda kaldığı öğrenildi. Şimdi, Kartal iş dünyasından Kartalspor’a destek verecek bir isim çıkması ve bu zor anında kulübün yanında olması bekleniyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz