Son Dakika
Talat Papatya:Acelemiz Yok

Talat Papatya:Acelemiz Yok

"Ne kadar istemesek de ayrılık futbolun gerçeği" diyen Papatya, "Ortada sıkıntılı bir durum olduğu gerçekti. Kemal hocamızla değerlendirmesini yaptık. Kendisinin de tespitleri oldu. Futbol bu, maalesef her şeyi yapsak da alınan sonuçlar etkili oluyor. Kemal Özdeş'le yollarımızı ayırdık. Teknik adam değişimleri Türk futbolunda bir yaradır. Ayrılıkları istemesek de oluşan şartlar, olumsuz hava ve pisikoloji teknik direktör değişimlerine neden oluyor. Ayrılıkları doğru bulmuyoruz ama sık değişim futbol ikliminde oluyor" diye konuştu.

Kemal Özdeş'le kesinlikle kırgın vedalaşmadıklarını belirten Talat Papatya, "Yaptığımız toplantılarda Kemal Özdeş, 'Benim ayrılmam gerek' tespitinde bulundu. En ufak tazminat konusu konuşulmadı. Öğrenilmiş çaresizlik gibi her şey ters gidince vedalar yaşanıyor. Futbolcularla ve bütün birimlerle uzun uzun konuştuk. Biz iyi bir takımız ama sorun olduğunu da gördük. Nedenlerini araştırmaya çalıştık. Vardığımız sonuçta teknik adam değişiminin takıma faydalı olacağı kanaatına vardık" ifadelerini kullandı. Bugünden itibaren yeni çalıştırıcıyı belirlemek için mesaiye başlayacaklarını anlatan Papatya, aceleci davranmayacaklarını ifade etti.

Yorumlar (1)

  • Misafir
    Tabi canım son 5 maçın 4’ünü kaybetmiş bir takım küme düşme çanları zangır zangır çalıyorken neden acele ediyorsunuz ki?Seneye bir alt ligde bizi çalıştıracak ucuz fazla borca sokmayacak bir hoca bulursunuz olur biter.Takım patır patır dökülüyor sizdeki rahatlığa bakın arkadaş.Siz taraftarı ahmak mı sanıyorsunuz?Bu takım düşerse sizin burnunuzdan fitil fitil getirir bu taraftar.

Yorum Yaz