Son Dakika
Yasin ve Lumor da Yok

Yasin ve Lumor da Yok

Sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu nedeniyle sıkıntılar yaşayan sarı-kırmızılılarda Erzurumspor maçında sakatlanan kanat oyuncusu Yasin Öztekinve sol bek Lumor Agbenyenu'nun cuma günü Başakşehir deplasmanında forma giyemeyeceği öğrenildi. Erzurumspor sınavında oyuna ikinci yarıda girip sadece 6 dakika sonra kasığından sakatlanan Yasin'de yapılan kontroller sonucu yaralanma tespit edildi.


Agbenyenu'nun da sağ ayak kasından sorun yaşadığı ifade edildi. Üst üste gelen sakatlık haberlerinin ardından teknik ekibin oldukça morali bozuldu. Göztepe'de Yasin ve Agbenyenu'nun yanı sıra stoper Kadu ile sağ bek Gassama da sakat. Teknik direktör Tamer Tuna'nın Başakşehir karşısında Tayfur'u sağ beke monte edeceği, cezası sona eren Titi'ye, Reis ile savunmanın göbeğinde şans verip Berkan'ı da esas bölgesi sol beke yerleştireceği vurgulandı. Göz-Göz'de 3 hafta önce taraftarlarla arbede yaşayan kanat Halil Akbunar ile orta saha Alpaslan Öztürk'ün ise affedilmesi beklenmiyor.

Yorumlar (3)

  • seyyac
    Geçmişten ders alınmadı ve hala akıllanılmadı. Bu saatten sonra SAKAT FUTBOLCU transfer edilmesini istemiyoruz. Milletin futbolcuları takır takır sakatlanmadan oynarken geçmisinde sakatlık yaşamış futbolcuların hepsi bizde ve dibine kadar zararlılar. YASİN, LUMOR, GHILAS, GASSAMA, KADU, TRAORE, HAKAN CİNEMRE sakat olanlar ve de neredeyse sezonu kapatmış durumdalar. Beklemeden sözleşmelerinin fesh edilmesi gereklidir.
  • 1925
    Affetsenize. gereken cezası sezon sonu verirsiniz. şu an göztepe ve teknik direktör cezalandırılıyor. futbolcular değil. böyle bir saçmalık olamaz. başkan nerdesin aq ?
  • Misafir
    Affedilecekler bu hafta kesin bilgi

Yorum Yaz