Son Dakika
 • Mehmet Sepil: Kulüpler 14 yabancıda kalmak istiyor
  Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil, TFF ile yapılan toplantıda yabancı kuralıyla ilgili konuşulan planlamaları anlattı.
 • Halil Akbunar: 'Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağız'
  Göztepe'nin başarılı orta saha oyuncusu Halil Akbunar, Göztepe forması ile Avrupa'da oynamak istediğini belirterek, "İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" dedi. Göztepe'nin 26 yaşındaki futbolcusu Halil Akbunar, TamSaha Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Takım olarak çok güzel bir stada kavuştuklarını belirten Halil, "Çok uzun bir zaman sonra stadımız oldu. Şöyle diyebilirim; bence Türkiye'nin en iyi statlarından bir tanesi oldu. Zaten gelip de görenlerin hepsi aynı şeyi söylediler. Göztepe'nin aslında çok önceden böyle bir stadı olması lazımdı. Bu süreçte yeni stadımızda çok az maç oynayabildik. İnşallah Gürsel Aksel'de şampiyonluklar yaşayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
 • Göztepe 20 yıllık hasreti dindirmek istiyor!
  Süper Lig'de son olarak evinde Aytemiz Alanyaspor'la 3-3 berabere kalan Göztepe'miz, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçına iddialı hazırlanıyor.
 • Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil Spor Life'de
  Kulüpler Birliği ve Göztepe'mizin Başkanı Mehmet Sepil sessizliğini Spor Life’a bozdu. Genelde röportaj vermeyi sevmeyen Sepil okul arkadaşı dergi yazarlarından Dr.İnci Haznedaroğlu Erkin’i kıramadı ve Erkin’in sorularına samimi cevaplar verdi.
 • Göztepe'de Üzen Seri
  Süper Lig'de koronavirüs arası sonrası Trabzonspor'un ardından BtcTurk Yeni Malatyaspor'a da yenilen Göztepe, son 6 maçında 5'inci yenilgisini alarak kötü bir seriye imza attı.
 • Göztepe, Malatya'da 3 puan bıraktı
  İşte maçın ayrıntıları...
 • UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı alan kulüplerimiz belli oldu
  TFF Kulüp Lisans Kurulu yaptığı toplantıda lisans adayı kulüpleri; Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda aranan Sportif, Altyapı, Personel-İdari, Hukuki ve Mali kriterler yönünden inceledi ve 2020-2021 sezonu için UEFA ve Ulusal Kulüp Lisansı almaya hak kazanan kulüpleri belirledi.
 • Göztepe Telafi Peşinde
  Süper Lig'de koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan duraklamanın ardından geçen hafta evinde lider Trabzonspor'la oynadığı maçı 3-1 kaybeden Göztepe, yarın düşme hattında yer alan BTC Türk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak.
 • Leo Schwechlen sözleşmesini feshetti
  Süper Lig’de cumartesi günü BtcTurk Yeni Malatyaspor deplasmanına çıkacak Göztepe’miz de Leo Schwechlen şoku yaşandı. Corona virüsü salgını süresince kendine ödeme yapılmadığını gerekçe gösteren Fransız oyuncu kulübe ihtarname gönderip ardından sözleşmesini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı.
 • Sessiz Çoğunluğun Sesi
  Göztepe başkanının tek gayesinin Göztepe’nin çıkarları olduğunu geçmişte onlarca kez görmüştür.
Göztepe'de hentbol şubesini

Göztepe'de hentbol şubesini "Güçbirliği" yaşatacak

Koronavirüs süreciyle birlikte ekonomik sebeplerle kapatılacağı açıklanan Göztepe Hentbol için camiadaki istişare süreçleri sona erdi. Sarı kırmızılı dernek ve grupların tam desteğiyle Göztepe Hentbol adeta küllerinden dirilecek.

"AMACIMIZ MARŞA BASMAK"

Buna göre kurulacak olan Göztepe Güçbirliği Derneği, hentbolun ayakta kalması için görev yapacak. Derneğin başkanlığını ise camianın sevilen isimlerinden Mustafa Dizdar üstlenecek. 

İlk açıklamasını İzmir Sıcak Haber'e yapan Dizdar, "Gelişmeler henüz çok taze. Yasal başvurumuzu Ramazan Bayramı'nın hemen ardından gerçekleştireceğiz. Kurucu başkan olarak görev yapacağım ve 7 kişilik bir yönetim var. Bizim amacımız marşa basmak. Sonrasında Göztepeli tüm oluşumların yer aldığı daha geniş bir yönetim kurulu oluşturmaya çalışacağız. Hentbol için bir an önce reklam ve sponsorluk bağlantılarını sağlamak için uğraşacağız. Kendini İzmirli kabul eden iş dünyası temsilcilerini de yanımızda yer almaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı."

Camiayı bilgilendirmek adına yapılan açıklamaysa şöyle:

Spor ekonomisinde gelişen güncel şartlar ışığında, HENTBOL branşımızın yarışmacı olarak müsabakalarda yer alması için görev camiamızın üzerine düşmüştür. Büyük Göztepe camiasını temsilen tüm oluşumlar, dernek ve topluluklar bir araya gelmişlerdir.

Bu toplantı ile Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurulması yönünde karar alınmış ve ilk resmi adımlar atılmıştır. Başta başkanımız Sn. Mehmet Sepil’in yol göstericiliğinde, kulüp yönetimimiz ile iş birliği içerisinde çalışacak derneğin amacı hentbol branşı başta olmak üzere Göztepe’mize elinden gelen her alanda hizmet etmek olacaktır.

Yeni bir dayanışma çağının merkezi olarak faaliyet gösterecek olan Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurucu başkanlığını hentbol branşımız için uzun yıllardır emek veren ve ilgili branşın değişkenlerine hakim olan Sn. Mustafa Dizdar üstlenecektir.

Süreç ile ilgili gelişmeler, ilerleyen zamanlarda büyük Göztepe camiası ile paylaşılacaktır. Göztepe taraftarlarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ettiğinde neler yapabileceğini bir kez daha göstermeye hazırız: Göztepe Hentbol’u Yaşatacağız!

Yorumlar (0)

Yorum Yaz