Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
Orhan Taşdelen Takımla Çalışmalara Başladı

Orhan Taşdelen Takımla Çalışmalara Başladı

Göztepemiz 05 Mayıs Pazar günü saat 15.30’da Adana 5 Ocak Stadı’nda Adana Demirspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Bu sabah İnciraltı Tesislerinde yapılan antrenmana ısınma hareketleri ile başlayan oyuncularımız daha sonra dar alanda pas çalışması yaptı. Daha sonra 2’ye 2 mücadeleye dayalı çalışma yapan Göztepemiz son olarak yarı sahada oynadığı çift kale maçla bugünkü çalışmaları tamamladı. Göztepemiz’de saakt olan oyuncumuz Şaban Genişyürek bugün yapılan antrenmana katılmazken, sakatlıktan kurtulan oyuncumuz Orhan Taşdelen bugün yapılan antrenmanın tamamında yer aldı. Ayrıca sakatlığı devam eden oyuncumuz Hakan Ateş takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalışma yaptı.   Resmi Site

Yorumlar (0)

Yorum Yaz