Son Dakika
 • Yelken Kurslarımızda Yeni Dönem Pazartesi Başlıyor
  Yelken şubemizde 6 yeni dönem olarak sürecek yaz kurslarının 3. dönemi 55 kursiyerin katılımı ile tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan çocuklarımız sertifikalarını büyük bir sevinçle aldılar.
 • Kamp Günlüğü: 20 Temmuz 2018
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını bugün gerçekleşen çift antrenman ile sürdürdü.
 • Deniz Kadah Göztepe'mizde
  Son olarak Antalyaspor forması giyen Deniz Kadah ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Göztepe'de Gouffran Fırtınası
  Erzurum kampının ardından Hollanda'da ikinci etap çalışmalarına başlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş, geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Yoan Gouffran'ın bu sezon çok farklı bir görüntü çizeceğini söyledi.
 • Göztepe Kalede Özüne Dönüyor
  Yeni sezon hazırlıklarına Hollanda’da devam eden Göztepe’mizde kaleciler Günay Güvenç ve Yavuz Aygün ile yolların ayrılmasının ardından Beto’nun arkasını altyapıdan yetişen Göktuğ Bakırbaş ve Eren Bilen bekleyecek.
 • Göztepe ve Scarione yol ayrımında!
  Göztepe'de Arjantinli futbolcu Oscar Scarione ile yollar ayrılıyor.
 • 2. Etap Kamp Çalışmaları Hollanda'da Gerçekleşecek
  Göztepe'miz yeni sezon hazırlıklarını 19 Temmuz - 3 Ağustos tarihlerinde Hollanda/Arnhem'de gerçekleşecek 2. etap kamp çalışmaları ile sürdürecek.
 • Samed Ali Kaya Göztepe'mizde
  Son olarak Menemen Belediyespor forması giyen forvet oyuncusu Samed Ali Kaya ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
 • Rüzgarın Kızı Fulya Başarıya Abone
  Rüzgar Sörfü Slalom Türkiye Ligi 2018 yarışının 1’nci etabı tamamlanırken, Göztepe'mizin sporcusu Fulya Ünlü ilk etabı zirvede tamamladı.
 • Bektaş: Göztepe'yi Güzel Günler Bekliyor
  Süper Lig'de yeni sezon çalışmalarının ilk etabını Erzurum'da tamamlayan Göztepe'de teknik direktör Bayram Bektaş kampı değerlendirdi.
Göztepemiz Hazırlıklarını Sürdürüyor

Göztepemiz Hazırlıklarını Sürdürüyor

Pazar günü saat 14.00’de Atatürk Stadı’nda Gaziantep B.B Spor’la karşılaşacak olan Göztepemiz bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Bu sabah İnciraltı Tesislerinde gerçekleşen antrenmana çabukluk ve kuvvet çalışması ile başlayan oyuncularımız daha sonra 2’ye 2 mücadeleye dayalı oyun oynadı. Antrenmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maç yaparak bugünkü çalışmaları sonlandıran Göztepemiz yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek. Sağ arka adalesinde sakatlığı tekrarlayan oyuncumuz Şaban Genişyürek bugün yapılan antrenmana katılmazken, diğer sakat oyuncularımız Hakan Ateş, Orhan Taşdelen ve kalecimiz Ferhat Odabaşı bugünkü antrenmanda takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalışmalar yaptılar.   Resmi Site

Yorumlar (0)

Yorum Yaz